Kaymaz Taban Halı Metre Fiyatı Nedir?

Kaymaz Taban Halı | Yolluk Halı | Kesme Halı | Koltuk Örtüsü

Kaymaz Taban Halı Metre Fiyatı Nedir?

Kaymaz halı ne işe yarar?

       Kaymaz halı modelleri üretilmeden önce kaymaz ped çeşitleri kullanılmaktaydı. Ancak halı tutucular hem kullanışsız olduklarından hem de zamanla kaymazlık özelliklerini kaybettiklerinden kullanımı imkansız hale getirmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için günümüzde banyolarda da kaymaz halılar kullanılabilir. Banyoların temel sorunlarından biri olan su geçirmez ve kaymaz halı ihtiyacı, bu özelliklere uygun banyo dekorasyonunda yeni bir dönemi başlatabilecek bir banyo halısı ile çözülür. Ayrıca kaydırmazlık seçenekleri sadece banyo halısı modellerinde değil, dolap takımı modellerinde de mevcuttur. Banyoda kayma ve düşme korkusu geçmişte kaldı ve insanlar ev kazalarının neden olduğu hasarlardan korunuyor.

Kaymaz halı nasıl yıkanır?

        Bu modellerin en önemli özelliklerinden biri de kolay temizlenebilir olmalarıdır. Yıkanabilir ve çoğunlukla makinede yapılan bu kaymaz halı modelleri, kolayca çamaşır makinesine atılabilir. Renk ve doku değişmediği için ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca PVC, lateks gibi malzemeler kullanılarak elde edilen jel tabanların vücuttan ayrılması zordur. Ancak jel tabakasının da faydalı bir ömre sahip olduğu unutulmamalıdır. Jel tabanlar özellikle makinede aşırı ve sık yıkamadan dolayı deforme olabilir. Bu durumda halı kaymaz özelliğini kaybeder. Banyo gibi nemli alanlarda kullanılan halılar suyu emebilir ve ıslak zeminlerde daha kaygan hale gelebilir. Bu durumlardan kaçınmak için genellikle halınızı elektrikli süpürge ile temizleyebilirsiniz. Sıvı veya katı atıkların neden olduğu lekeler için ürünleri çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Bu durumda jel tabanların şeklini ve özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz. Sadece iç ve dış mekan kaymaz halı modellerini yıkarken değil, kuruturken de birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Kurutma işlemini doğal güneş ışığı altında yapacaksanız jel tabanların gölgede kalmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde tabanın kayma direncinin kaybolmasını önleyebilirsiniz.

Kaymaz halının özellikleri nelerdir?

       Ev ve ofislerde fonksiyonel ürünler kullanmak isteyenlere hitap eden kaymaz yer halısı modelleri, dayanıklı ve kaliteli yapıları ile son yılların popüler halıları arasında yer almaktadır. Genellikle jel tabanlarla donatılmış zemin ve merdivenler için kaymaz halılar, kayma ve düşme riskini en aza indirir. Standart odaya uygun 6 m² kaymaz halı çeşitlerini dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Lateks gibi elastik ve dayanıklı malzemelerden üretilen tabanlar, özellikle mermer ve seramik gibi daha kaygan zeminlerde işlevsel hale geliyor. Kaygan zemine tutunarak harekete direnç gösterir. Sakal ipi genellikle kaymaz bir halının üzerine paspas yapılırken kullanılır. Bu küçük modeller kapı önü ve banyoda bile kullanılabilir. Bu modeller koridorlar, mutfaklar ve banyolar gibi evin geri kalanından daha küçük ancak yoğun kullanıma sahip alanlarda kullanıma uygundur. Çocuklu bir evde yaşıyorsanız, küçüklerin oyun oynarken veya yürürken kaymasını ve düşmesini önlemek için bu kilimleri kullanabilirsiniz. Kaymaz halılar ayrıca çok hafif ve ince yapıları ile karakterize edilir. Küçük kalınlığı sayesinde kaplıca ve yaz aylarında evin her odasında yoğun olarak kullanılabilir. Hafiflikleri sayesinde taşıma kolaylığı sağlayan modelleri depolamak için geniş bir alan ayırmanıza gerek yoktur. Çok fazla çaba harcamadan kolayca yuvarlayabileceğiniz modelleri saklayabilirsiniz. İnce kaymaz halı modelleri sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz.

Kaymaz halı fiyatları

      Güvenli kullanım sunan bu ürünler genellikle benzer malzemelerden üretilmekte ve işlenmektedir. Bu nedenle ürünlerin ebatları kaymaz halı fiyatları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. 6 m² büyüklüğündeki standart odada kaymaz zemin halısı kullanılabilir. Bu ölçüler çocuk odaları için idealdir. Ancak boyutları çok farklı olduğu için evinizdeki diğer odalar için de bu modelleri tercih etmeniz mümkün. Kaymaz halı, 4 m² büyüklüğünde geniş bir koridor için uygun olacaktır. 200x300 kaymaz kilim gibi çok geniş modelleri salonlarda ve Wo'da kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat
KOLAY İADE
14 gün içerisinde iade
KREDİ KARTINA TAKSİT
Kredi kartlarınıza taksitli alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Iyzico ile güvenli alışveriş
Kaymaz Taban Halı | Yolluk Halı | Kesme Halı | Koltuk Örtüsü
Kaymaz Taban Halı | Yolluk Halı | Kesme Halı | Koltuk Örtüsü
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Kaymaz Taban Halı | Yolluk Halı | Kesme Halı | Koltuk Örtüsü
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
22:15